in , ,

«Ви ким себе уявили? Це ми розриваємо з вами співпрацю!» — NK до RU.TV

Російський канал RU.TV оголосив про дострокове припинення контракту з тими виконавцями, котрі не мовчать щодо нападу на Україну.

В перелік тих, хто не побоявся висловити власну думку, попали Настя Каменських з чоловіком Потапом, Надя Дорофеєва, Макс Барських, Світлана Лобода, Іван Дорн, Монатік, Валерій Меладзе та інші. В поясненні преставники каналу цинічно заявили, що їм «важко розібратися в причинах, що спонукали виконавців висловитися в настільки агресивній манері».

Цікаво, що Настя Каменських сама попросила себе внести до санкційного списку. «Маячня, яку ви написали у дописі ru_tv. Гинуть люди, помирають діти. Ви ким себе уявили? Це ми закінчили з вами співпрацю, в день, коли ваша армія напала на наш мирний, волелюбний і талановитий народ. Ми прощаємо вам вашу сліпоту, хоча іноді потрібно ворушити своїми звивинами. Проаналізувати, може й справді, вас луплять санкціями не просто так. Будьте ласкаві, додайте і мене, у цей ваш, чудовий список людей, з якими ви більше не співпрацюєте!» — написала зірка у своєму інстаграм.

Більше актуальних новин на нашому телеграмм каналі.

«Ви с*ки нас здаєте!» — конфлікт між кадирівцями і ФСБ дійшов до стрілянини

Сальма Хайек ярко поддержала Украину на Парижской неделе моды