in , ,

«Вам було по#ую!» — Тіна Кароль пройшлася по артистах, що заробляли в РФ до 24 лютого

Народна артистка України Тіна Кароль не підбираючи слів розкритикувала колег, які зараз заявили про припинення співпраці з країною-ворогом.

У соєму інстаграм-сторіс півачка звернула увагу підписників, що війна між Україною і Рф почалася, не 24 лютого 2022-го, а ще у 2014 році. Проте маса українських артистів не заявили тоді про припинення роботи у Росії. У цей складний час вони спокійно собі розважали москальську публіку, набиваючи кишені рублями.

Кароль резонно помітила, що лише тепер, коли українські зірки залишилися без концертів в РФ, вони різко змінили риторику і стали голосно заявляти про вторгнення ворога на своїх сторінках у соцмережах.

І дійсно, якщо переглянути стрічки деяких українських зірок, можна помітити, що про своє засудження військових дій вони заявили лише через декілька днів після початку бомбардування українських міст, а деякі і досі бояться відкрито назвати Росію ворогом, а Путіна відповідальним за розв’язання війни. Тіна Кароль порадила їм «не відволікатися від порятунку своєї заблудлої душі».

Більше актульних новин — на нашому телеграм-каналі.

«Не молчите, всё равно нам хана» — Лия Ахеджакова призвала не бояться власти (ВИДЕО)

А вы видели как всё тело Кардашьян обматывают скотчем?