in ,

Найпопулярніший виконавець українського Гімну «DZIDZIO» анонсував міжнародний благодійний марафон

Після приголомшливого виконання національного Славня перед футбольним поєдинком між збірними України і Литви голос Михайла Хоми впізнає кожен українець.

Уродженець Новояворівська, Михайло завжди був відданим прихильником рідної мови і справжнім патріотом. Мабуть, саме тому Гімн у його виконанні звучить так щиро і потужно. Після початку широкомасштабного вторгнення ворога на нашу землю голос Хоми через кожних кілька годин лунає в ефірі інформаційного марафону «Єдині новини», до якого з надією на гарні звістки прикуті погляди громадян у кожній домівці.

Звичайно, така людина не могла залишитись осторонь від горя, яке спіткало на нашу державу 24 лютого. «Стараюся гуртуватись, відгукуватися на запити людей про допомогу. Люди просять допомогти фінансово, відповідаю на кожен дзвінок. Кожну людину стараюся зрозуміти», – розповів Михайло в ефірі каналу «Рада». За його словами, він, немов відчуваючи наближення війни до сотаннього дня працював над записами української класики.

Сьогодні на своїй сторінці у мережі Інстаграм DZIDZIO анонсував двогодинний міжнародний благодійний марафон на підтримку України Save Ukraine — #StopWar. Він має розпочатися у неділю, 27 березня, о 17:30 за варшавським часом (18:30 за Києвом) на базі польського телеканалу TVP. Захід транслюватиметься телеканалами 20 країн та соціальними мережами.

«Це проєкт, який покликаний достукатися до мільйонів людей в усьому світі, щоб допомогти українцям пережити війну та перемогти її. Бо добро завжди перемагає!» — відзначив Михайло Хома

Показал настоящую смелость. Агутин призвал к миру на своем концерте в Москве

Лидера группы Бумбокс Андрея Хлывнюка обстреляли из минометов. ФОТО